Våre ansatte

Her er en oversikt over våre ansatte, som også kan sorteres på avdelinger.

Sivert Bolsønes
Statsautorisert regnskapsfører / Leder Molde

T: +47 91 12 47 94
E: sivert@account-group.no

Stine Epland
Regnskapsmedarbeider

T: +47 33 20 09 52
E: stine@account-group.no

Julie Fallo
Regnskapsmedarbeider

T: +47 33 20 01 34
E:
julie@account-group.no

Ronald Johannes Frivold
Statsautorisert regnskapsfører

T: +47 92 42 71 94
E: ronald@account-group.no

Jan Holmen
Statsautorisert regnskapsfører

T: +47 33 20 09 42
E: jan@account-group.no

Linda Nordstrand Johansen
Regnskapsmedarbeider

T: +47 33 01 75 10
E: linda@account-group.no

Marit Helene Klausen
Regnskapsmedarbeider

T: +47 33 01 75 14
E: marit@account-group.no

Robert Bolsønes Knutsen
Statsautorisert regnskapsfører

T: +47 33 20 08 97
E: robert@account-group.no

Vegar Kronstad
Arbeidende styreleder

T: +47 40 43 78 48
E: vegar@account-group.no

Agne Krasauskiene
Regnskapsfører

T: +47 33 20 01 17
E: agne@account-group.no

Beate Kind Larsen
Statsautorisert regnskapsfører / Leder Ringerike

T: +47 33 01 75 11
E: beate@account-group.no